מיקס בלון פייסבוק

עיצוב בלונים לאירועים​

עיצוב בלונים לאירועים

מיקס בלון היא חברה ייחודית העוסקת בעיצוב בלונים לאירועים.

החברה שמה לה למטרה לנהל את עסקיה ואת עצב בלונים בדרך שונה וייחודית כדי לבדל את עצמה מול המתחרים.

עיקר התמחותה של החברה בעיצוב בלונים לאירועים שונים כמו חתונות, ימי הולדת, ברית, בריתה ימי כיף וכל אירוע משמח אחר. כשהאורחים נכנסים לאולם האירועים ולנגד עיניהם בלונים בצבעים ססגוניים ובעיצוב ייחודי התואם את האירוע זה כבר מעלה חיוך על פניהם, ומשפר לאין ארוך את מצב רוחם.

הבלונים שאנו רוכשים הם איכותיים ביותר ומתחילת האירוע ועד סופו ייראו מצוין, וכמות האוויר שבהם לא תפחת.

אנשי השיווק של מיקס בלון, המתמחים בעיצוב בלונים לאירועים ישמעו את הבקשות של הלקוחות ויעשו ככל הניתן כדי לעצב עבורם בלונים מיוחד שלא רואים בכל מקום, הכולל מיקס של כמה סוגי בלונים בגוונים שונים בהתאמה לסוג האירוע, עם כיתוב מיוחד או העמדה חדשנית.

השירות וההקשבה ללקוח הוא ערך עליון אצלנו, ולכן יש לנו לקוחות קבועים המזמינים בלונים בכל אירוע משפחתי, וממליצים עלינו בכל פה לחבריהם ולבני משפחתם כי אין אירוע ללא בלונים, עיצוב בלונים לאירועים שלנו, נותן את הטון ואת השמחה באירוע.

עיצוב בלונים לאירועים במגוון דוגמאות מותאמות אישית

עיצוב בלונים לחתונה זה אתגר גדול, כי הבלונים מהווים השלמה של העיצוב הכללי של האולם בשילוב אופיים של הזוג, צבע החליפה של החתן וצבעי הפרחים בזר הפרחים של הכלה.
לכן עיצוב בלונים לחתונה משתנה ומשתדרג בכל אירוע.

בלונים לברית מעוצבים בהעמדת קשת בלונים מרשימה בכניסה לאולם, בכיתוב באמצעות בלונים של שמו הנבחר של התינוק על קיר הכניסה, וסטנד מדמויות אהובות מסרטים מצוירים כמו מיקי מאוס, פו הדוב ועוד. מעל השולחנות יתנוסס בלון בצורת מוצץ, בלון בצורת בקבוק וכו'. אפשר למצוא שפע של אופציות לדמויות וחפצים באתר האינטרנט שלנו.

בלונים לבריתה, העמדת קשת בלונים מרהיבה בגווני אדום או ורוד מקבלת את פני האורחים, בנוסף לכך נשמח לתאם עבורכם אמן בלונים שיערוך סדנת עיצוב בלונים מהירה לילדי האורחים באירוע.

הוא ילמד אותם לנפח בלונים בצורות מיוחדות, ייצור יחד איתם דמויות מבלונים של חיות ודמויות אחרות, הסדנה מוצלחת מאד והילדים נהנים ממנה מאד.

הכנת עמדות הבלונים נעשית במהירות בבוקר האירוע, בדיוק על פי הזמנת הלקוח ומיד עם העמדת הקשת או העמדה כבר נכנסים לאווירה כיפית של האירוע.

בבוקר יום ההולדת נהוג להפתיע בבית את בעל או בעלת השמחה, אפשר לרכוש אצלנו בלונים לתליה על הקיר המזכירים את שמחת האירוע ואת גיל בעל השמחה. אפשר ליצור אין ספור צורות כמו לבבות, וצורות ייחודיות על פי העיסוק של החוגג כמו לדוגמה אופניים לרוכבי האופנים המקצועיים.

ליצירת קשר עבור קבלת הצעת מחיר לעיצוב בלונים לאירועים - לחצו כאן

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים