מיקס בלון פייסבוק

עיצוב בלונים בחדר

בלונים לחתונה

עיצוב בלונים בחדר - הפתעה נחמדה לימי הולדת

יום הולדת הקרב ובא מחולל בכל בית שמחה והתרגשות גדולה. בהיערכות השנתית נשקלות תמיד כמה אפשרויות שיפתיעו את בעל השמחה.

בשנים האחרונות יש טרנד חזק ומשמעותי של עיצוב בלונים לחדר של בעל השמחה בעיצובי בלונים. מומחה לעיצוב בלונים מגיע בתיאום עם החברים או המשפחה לביתו של בעל השמחה ומקשט את החדר.

מדי שנה מייבאת חברת מיקס בלון בלונים חדשים מהיצרנים המובילים בעולם. אפשר לרכוש אותיות או ספרות העשויות מבלונים בצבעי זהב, כסף או בצבעים אחרים. כך מרכיבים בכניסה לבית, שילוט ענקי עם שם החוגג וגילו.

בתוך החדר מוצבים סטנדים בגדלים שונים הבנויים מבלונים בצבעים רבים המשתלבים מאד יפה האחד בשני. לתקרת החדר משוחררים אין ספור בלונים עם סרט ארוך בצבעים האהובים על חתן השמחה. על המיטה פזורים בלונים בעיצוב של לבבות או עיצוב בלונים על התחום הקרוב לליבו של החוגג. ענף ספורט כמו כדורסל טניס, כדורגל וכו' , משחק אהוב במיוחד כמו לגו, או דמות אהובה מסרטים מצוירים כמו מיקי מאוס וחברים נוספים.

עיצוב בלונים בחדר - ההפתעה המושלמת 

כשבעל השמחה נכנס לחדר הוא המום כיוון שלא ציפה לקבלת פנים כזו, מרוב בלונים לא רואים את החדר, עיצוב בלונים לחדר הוא יפהפה, כל חבריו ובני משפחתו מתכנסים בחדר חוגגים והשמחה גדולה.

 חברת מיקס בלון מקשטת גם חדרים קטנים שבהם חוגגים ימי הולדת. לדוגמה יום הולדת 50 , 60 או 70 בחדרי קריוקי ברחבי הארץ. צוות ההכנה שלנו מגיע לאולם טרם האירוע, מציב בדרך כלל שער ססגוני בכניסה לחדר. שמו של בעל השמחה מופיע בבלונים ענקיים כולל הספרות המרכיבות את גילו.

בתוך האולם, מסודרים עיצובי בלונים בצורת פרחים מרהיבים ביופיים. עשרות פרחים בכל מיני צבעים שלובים המונחים בתוך ארגטלי זכוכית נמוכים. ההרמוניה בין צבעי הבלונים למפת השולחן הוא יפה מאד ויוצר אוירה נינוחה ומאד נעימה.

לרוקדים המפזזים באולם נכונה הפתעה ועשרות בלוני הליום גדולים במיוחד מחולקים לחוגגים. תוך כדי הריקודים מוקפצים הבלונים בין כל הרוקדים. הילדים נהנים מבלונים בגודל חריג שניתנים להקפצה ולמשחק כמעט כמו כדורגל אך הרבה יותר גדול. הבלונים גורמים אושר גדול לכל באי האירוע ולא פלא שכולם שמחים וצוחקים לאורך כל האירוע.

צוות העיצוב של מיקס בלון ישמח להיענות לכל בקשה, קטנה או גדולה של מתכנני מסיבת יום ההולדת, הם יירתמו לעזרתם ויעניקו שירות ייחודי ומכל הלב כך שהלקוחות ובעיקר חתן השמחה יהיו מרוצים עד הגג וייהנו מעיצוב בלונים ייחודי בחדר!

 

 

 

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים